İstanbul saç ekimi konusunda Dünya’nın dört bir yanından insanların tercih ettiği bir lokasyon olmaya devam ediyor, peki neden?

Öncelikle İstanbul’da yer alan ekim merkezlerinin ve doktorlarının alanında öncü olduğunu en baştan belirtelim. Bu durumun başlıca sebebi hem Türkiye’de verilen tıp eğitimi hem de doktorların zaman içerisinde bu konuda cerrahi operasyon tecrübelerinin önemli ölçüde artmasıdır. 

Ekimi operasyonu, gerektirdiği uzmanlık da göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle kendini kanıtlamış kişiler tarafından yapılması gerekir.

Ekim işlemi öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler konusunda size de görevler düşüyor, fakat operasyonun asıl başarısı kesinlikle ekim merkezinin operasyonu uygulayan uzmanlarına kalıyor.

Bu bağlamda İstanbul’da saç ektirmeyi düşünenlere önerebileceğimiz en önemli 3 merkez şunlardır;

Esteworld Saç Ekimi

Konusunda en tecrübeli ekim merkezlerinden bir tanesidir. Gerek uzman kadrosu, gerek fiyatları, gerekse de saç ekimi öncesi ve sonrasında hastalara verdiği hizmetler bu merkezi diğerlerinden bir adım öne çıkarıyor.

Kişisel tecrübelerimiz ve sizlerden gelen yorumları doğrultusunda;

Fiyat/performans oranı: 7/10

Acıbadem Saç Ekimi

Acıbadem hastanelerinin sadece bu konuda değil neredeyse bütün tıp hizmetlerinde rakiplerine üstünlük sağlamış bir kurum olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Sağlık hizmetleri konusunda kurumsallaşmış olan Acıbadem saç ekimi için de rahatlıkla güvenebileceğiniz bir yer. 

Fiyat konusunda diğer merkezlere göre pahalı olmasına karşın kalitesiyle bu fiyat farkının hakkını size fazlasıyla geri veriyor.

Kişisel tecrübelerimiz ve sizlerden gelen yorumları doğrultusunda;

Fiyat/performans oranı: 8/10

Boğaziçi Saç Ekim Merkezi

Boğaziçi saç ekim merkezinin diğer merkezlerinden en büyük artısı kesinlikle operasyonun öncesinde ve sonrasında sizi özel hissettirmeleri. Her bir müşterisini özel hissettirmeyi başaran bu merkez, fiyat olarak da diğer merkezlerden çok daha avantajlı konumda.

Kişisel tecrübelerimiz ve sizlerden gelen yorumları doğrultusunda;

Fiyat/performans oranı: 9/10

Ünlülerin Saç Ekim Merkezleri

Ünlüler doğal olarak fiyat konusundan sizler bizler kadar hassas değil. Bu sebeple ünlülerin tercih ettiği merkezlerin özellikleri arasında havaalanından merkeze transport hizmeti, anlaşma yapılan özel 5 yıldızlı oteller ve gizlilik garantisi bulunuyor. 

Bu hizmeti veren ekim merkezlerinin başında ise acıbadem ve esteworld ekim merkezi bulunuyor.

Özet olarak, Acun Ilıcalı’nın bile bu konuda tercihinin İstanbul’dan yana olduğunu düşündüğümüzde, sizin de İstanbul tercihinde bulunmanızda herhangi bir endişeniz olmaması gerektiğini söyleyebiliriz 

Daha fazlası için: ‘Saç Ekimi Hakkında Genel Bilgiler’ »

Paylaş
Mario
Ekşi sözlük yazarı. Gamer olmasına ve adını bile duymayacağınız tüm oyunları baştan sonra bitirmesine rağmen en sevdiği oyun Super Mario olacak kadar minimalist. Hayattaki en büyük lüksü jöle daha ucuz olmasına rağmen WAX kullanmak. Takım tutmuyor, ama bir gün tutarsa kombine alacağı kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here