Saç ektirmek için onlarca site gezdiniz, onlarca kişiyle konuştunuz, saç ekimi nasıl yapılır ve fiyatı ne kadar sorularına yanıtlar aradınız. Gün içinde aynaya her baktığınızda acaba gerekli mi yoksa sadece yanlardan biraz açıldı gerek yok ya diye mi düşündünüz, uzun lafın kısası kafanız daha mı fazla karıştı?

saç ektirme ameliyatı

Sokaklarda yürürken saç ektirmiş insanları görüp bunlar ne yaptırmış kafalarına diye düşündünüz mü? O zaman size şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz, çünkü doğru yerdesiniz.

Şöyle ki; ekimi yapan bir doktor değiliz. Saç ekim merkezlerimiz yok. Dolayısıyla daha fazla para kazanmak için Türkiye’de yer alan saç ekim merkezleri’ nin birçoğunun yaptığı gibi sizi daha kârlı olan yönteme yönlendirmek gibi bir niyetimiz yok.

Kafanızı karıştırmaktan başka sizi bir adım bile ileri götürmeyen ansiklopedik bilgilerle sizi sıkmayacağımıza şimdiden söz veriyoruz. Fakat az da teknik bilgilere yer vereceğimizi belirtip, bu konuda affınıza sığınacağız.

Saç Ekimi Hakkında Genel Bilgiler

Bizler bu süreci yakın bir zamanda yaşamış insanlar olarak sizlere olabildiğince destek olmaya çalışacağız. Saç ekimi fiyatları, ekimi sonrası süreç, saç ekimi nasıl yapılır, kimler saç ektirebilir gibi konularda genel bilgiler vererek kafanızı karıştırmadan işi her zaman basit ve anlaşılır tutmaya çalışacağız.

saçları dökülmüş operasyon öncesi bir erkek

Bu sürece başladığınızda kafanızda sadece bu sorular değil daha detaylı sorular da olacak. Örneğin, bizlerden daha büyük abi diyebileceğimiz yaştasınız ve tüm saçlarınız beyazladı bunun üzerine siz de beyaz saç ekilir mi sorusuna yanıt arıyorsunuz. Futbol sevdalısısınız ve her hafta halı saha maçları yapmadan duramıyorsunuz ama aynı zamanda da saç ektirmek istiyorsunuz. Son olarak operasyon sonrası spor yapılabilir mı diye merak ediyorsunuz. Aklınızdaki bu soru işaretlerine dilimiz döndüğünce yanıtlar vermeye çalışacağız.

Peki İstanbul Saç Ekimi Konusunda Neden Tercih Ediliyor? niçin Dünya’nın dört bir yanından insanlar buraya akın ediyor?

Kafanız rahat olsun, tüm bu soruların aslında basit cevapları mevcut. Saç ekimi hakkında basit genel bilgiler yazımıza bir göz atabilirsiniz.

Saç Ekimi Öncesi Sonrası Süreç

Operasyon sonrasında ve öncesinde alınması gereken aksiyonlar ve bu sreçte başınıza neler geleceği herkesin merak ettiği bir konu. Merakınızı gidermek için küçük ipuçlarımız var. Örneğin, operasyon için evden çıkacağınız gün üzerinizde yakalı bir kazak var ise başınız ciddi bir belada diyebiliriz. Bunun yerine düğmesini açarak rahatlıkla çıkartabileceğiniz bir gömleğinizin olması operasyon öncesinde ve sonrasında size ciddi bir kolaylık sağlayacaktır.

 

saçsızken saçların yeniden çıkması

Bu ve bunun gibi basit ama hayat kurtaracak bilgileri hap gibi kolayca alabilmeniz için saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrasında yapılması gerekenler yazılarımıza bir göz gezdirebilirsiniz.

Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Ülkemizin ve dolayısıyla hepimizin ekonomik durumu göz önünde bulundurulduğunda, saç ekimi fiyatları konusunda hassas olduğunuzu, ekim sürecinin şu anda en çok merak ettiğiniz konu olduğunu biliyoruz. 

Sonuçta hepimiz Acun Ilıcalı kadar zengin değiliz ve doğal olarak fiyat bizim için önemli. Saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak için sizi makalemize alalım.

Buyrun efendim ‘Saç Ekimi Fiyatları’ »

Saç Bakımı İçin İpuçları

Biz erkekler kesinlikle başımıza bir durum gelmeden aksiyon almıyoruz, burada hemfikiriz. Başımıza bir durum geldikten sonra onu en kısa yoldan çözme konusunda ise üzerimize yok.

Dilerseniz başımıza saç dökülmesi problemi gelmeden neler yapabiliriz konusu için sizi buraya alıp, bizim yapmadığımız ama sizin yapmanızı tavsiye ettiğimiz bilgileri sizlere sunalım.

En İyi Saç Ekimi Merkezleri

İstanbul’da yer alan saç ekim merkezlerinin dünya çapında ün kazandığını ve Dünya’nın dört bir yanından insanların İstanbul saç ekimi merkezlerine akın ettiğini baştan belirtelim.

punch ile saç köklerinin yerleştirilmesi

Sadece İstanbul değil, ülkemizde Ankara ve İzmir de saç ekim merkezleri konusunda Dünya’nın önde gelen doktorlarına ve kliniklerine sahip.

Ben saç ektirirken boyoz yemek, çiğdem çitlemek istiyorum diyorsanız sizi izmir saç ekim merkezleri ile tanıştıralım. Yok ben illa başkentte saç ektireceğim diyorsanız da sizi Ankara saç ekim merkezleri ile tanıştırabiliriz.

Ya da bizim gibi İstanbul’dan şaşmam arkadaş diyorsanız sizin için de önerilerimiz mevcut.

Protez Saç Hakkında Bilgiler

Ben saç ektirmeyle uğraşamam, Erol Evgin, Murat Boz gibi protez saç kullanmak istiyorum diyorsanız sizleri bu konuda da bilgilendirmek isteriz.

saç ektirme sonrası kendi saçlarına bakma

Herhangi bir operasyona gerek kalmadan laboratuvar ortamında hazırlanmış bir nesneyi kafama yapıştırabilirim diyorsanız sizi şöyle alalım.

Sürecin her adımını yaşamış bireyler olarak sizlerin ihtiyacını biliyoruz. Sadece bize uygulanan yöntemi değil, bu konuda en son teknolojileri derleyip, saç ekimi sonrası gün gün fotoğrafları sizlerle paylaşıp, konuyu zihninizde somut ve anlaşılır tutmaya çalışacağız.

Paylaş
Mario
Ekşi sözlük yazarı. Gamer olmasına ve adını bile duymayacağınız tüm oyunları baştan sonra bitirmesine rağmen en sevdiği oyun Super Mario olacak kadar minimalist. Hayattaki en büyük lüksü jöle daha ucuz olmasına rağmen WAX kullanmak. Takım tutmuyor, ama bir gün tutarsa kombine alacağı kesin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here